• 09333282163
  • info@shahroztopservice.com
logo
تعمیرگاه تویوتا

تعمیرگاه تویوتا

 

سالیان سال است که خودروهای تویوتا روانه بازار ایران شده‌اند و طرفداران زیادی نیز پیداکرده‌اند، درصد زیادی از این محبوبیت به دلیل کیفیت این خودروها بوده و شرایط موجود در خودروها برای تامین آسایش و ایمنی راننده و سرنشینان انتخاب شده است، اگر صاحب خودروی تویوتا هستید با ما همراه باشید تا مطالب مهمی در رابطه با تعمیرگاه تویوتا بیان کنیم.

 


نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان دارید؟ همین حالا تماس بگیرید.


 

ما در تعمیرگاه شهروز آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما همراهان عزیز هستیم.

 

 

با این ویژگی و تعاریف، بسیاری از مردم به خرید خودروهای تویوتا روی آورده‌اند. با اینکه تویوتا از قطعاتی باکیفیت در تولید خودروهای خود استفاده کرده اما گاهی اوقات مجبور می‌شوید ماشین را برای تعمیرات و بررسی مشکلات به تعمیرگاه تویوتا ببرید.

 

توجه داشته باشید که ما در تعمیرگاه تویوتا تمام مدل های این برند از جمله تویوتا لندکروز، یاریس، اف جی کروز، اریون، هایلوکس، CHR، پریوس و … را به صورت تضمینی و با بالاترین کیفیت تعمیر خواهیم کرد و مانند روز اول، بدون کوچک‌ترین ایرادی به مشتریان تحویل خواهیم داد.

 

تعمیرات تویوتا

 

تعمیر موتور تویوتا

 

تعمیر موتور تویوتا یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تویوتا محسوب می‌شود، موتور یکی از مهم‌ترین قطعات خودرو بوده و زمانی که این قطعه مشکل داشته باشد و به درستی کار نکند، مشکلات زیادی در خودرو ایجاد می‌شود و می‌تواند هزینه و دردسر زیادی را برای شما ایجاد کند.

 

انجام انواع تعمیرات موتور تویوتا در مجتمع تعمیرگاهی شهروز به نحوی ارائه می‌شود که پس از تعمیر مشکلی برای خودروی شما وجود نخواهد داشت. این تعمیرات شامل تعمیر اساسی موتور، تعمیر نشتی آب و روغن، کنترل کیفی و تعویض روغن موتور تویوتا اورجینال، برآورد هزینه تعمیر موتور تویوتا و … از جمله خدمات تعمیر موتور تویوتا است.

 

توجه داشته باشید که بی اعتنایی به خرابی‌های موتور می‌تواند بخش های دیگر خودرو را نیز تحت تاثیر قرار دهد و باعث شود تا عملکرد کلی خودرو با مشکل روبه‌رو شود، به همین خاطر توصیه می‌کنیم با مشاهده علائم‌های خرابی‌های موتور سریعا به تعمیرگاه تویوتا مراجعه کنید.

 

تعمیر گیربکس تویوتا

 

تعمیر گیربکس تویوتا از دیگر خدماتی است که در تعمیرگاه تویوتا ارائه می‌شود، ما در مجتمع تعمیرگاهی شهروز بعد از تعمیر گیربکس آن را تا 6 ماه و یا 30000 کیلومتر گارانتی می‌کنیم تا خیال مشتریان نسبت به تعمیرات اصولی و دقیق راحت باشد.

 

ایرادات گیربکس معمولا با علائمی مانند ضربه شدید گیربکس حین تعویض دنده و یا در حالت ساکن، صدای غیرعادی گیربکس مانند زوزه، بوی سوختگی غیر معمول از گیربکس و است که در صورت مشاهده این علائم بایستی مستقیم به سمت تعمیرگاه بروید و از رانندگی با خودرو در مسافت‌های غیر ضروری خودداری کنید.

 

همانطور که میدانید گیربکس خودروهای تویوتا از فناوری های پیشرفته ساخته شده است، به همین دلیل تعمیر آن کار هر کسی نیست و مکانیک حتما بایستی آموزش های لازم را گذرانده و در رابطه با تعمیر گیربکس تویوتا تجربه کسب کرده باشد.

 

در غیر اینصورت ممکن است آسیب های بیشتری به گیربکس وارد شود، با در مجتمع تعمیرگاهی شهروز قسمت جداگانه‌ای برای تعمیر گیربکس تویوتا در نظر گرفته‌ایم تا تعمیر این بخش مهم از خودرو با بالاترین کیفیت ممکن صورت گیرد.

 

تعمیرات برق تویوتا

 

قطعات برقی اصلی خودرو شامل باتری و دینام، سنسور اکسیژن، کویل، انژکتور، وایر شمع، کامپیوتر خودرو، لامپ خودرو، چراغ خودرو و … است که باتری منبع تغذیه اصلی خودرو بوده و دینام وظیفه تامین انرژی را بر عهده دارد.

 

ایرادات برقی خودرو با بخش بزرگی از خرابی خودرو همراه است. برخی از ایرادات برقی خودرو در پشت آمپر نمایش داده می‌شود و مکانیک با توجه به هشدارهای موجود در پشت آمپر متوجه ایرادات برقی خواهد شد و سپس نسبت به رفع آن ها اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

ما در تعمیرگاه تویوتا با بهره گیری از تکنسین های ماهر در امر تعمیرات برقی خودرو تمام ایرادات را بررسی و پس از شناسایی دقیق ایرادات نسبت به رفع آن‌ها اقدام می‌کنیم.

 

توجه داشته باشید که همیشه ایرادات برقی با روشن شدن علائم پشت آمپر خود را نشان نمی‌دهند، گاهی اوقات ایرادات برقی پنهان هستند و فرد متخصص بایستی با بررسی قسمت های مختلف خودرو و با استفاده از دستگاه های مخصوص نسبت به عیب یابی و رفع ایرادات برقی اقدام کند.

 

تعمیرگاه تویوتا در تهران

 

قطعات اصل

 

یکی از مهم ترین بخش های تعمیرات خودرو زمانی است که قطعات خراب باید تعویض شوند و جای خود را به قطعه جدیدی بدهند، اما آیا این قطعه جدید اصل است یا خیر؟ توجه داشته باشید که ملاک اصالت قطعه، برچسب و هولوگرام آن نیست.

 

این امر باعث گمراهی مالکان در بازار آشفته امروزی شده است، بررسی قطعات در تعمیرگاه تویوتا توسط کارشناس ما که بر اساس تجربه و سوابق خود اصالت قطعه را تشخیص می‌دهند و برای جایگزینی قطعه خودرو از قطعات اصلی استفاده خواهد شد.

 

بد نیست بدانید که در تعمیرگاه تویوتا تعویض قطعات الویت دوم ما است، ما در ابتدا نسبت به تعمیر قطعات اقدامات لازم را انجام می‌دهیم؛ زیرا هزینه تعمیر قطعات به مراتب کمتر از تعویض آن‌ها بوده و با توجه به اصل بودن قطعات خودرو ترجیح می‌دهیم قطعه معیوب را تعمیر کنیم.

 

هزینه تعمیرات تویوتا

 

هزینه تعمیر خودروهای تویوتا مبلغ ثابتی ندارد. توجه داشته باشید که هزینه های تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، تعمیرات برق اتومبیل و … با یکدیگر متفاوت است، در نتیجه برای برآورد هزینه تعمیر می‌توانید پس از مشاوره با کارشناس ما به تعمیرگاه تویوتا مراجعه کنید.

 

در نمایندگی ها تعمیر خودرو اغلب شامل تعویض کامل قطعات آسیب‌دیده است که هزینه‌های بسیار بالایی را برای مالکان به همراه دارد؛ اما در بسیاری از تعمیرگاه های مجاز، قطعات خراب توسط افراد متخصص تعمیر می‌شود.

 

ما در مجتمع تعمیرگاهی شهروز بعد از بررسی و شناسایی ایرادات خودرو، هزینه تعمیر را به مشتریان اعلام می‌کنیم. توجه داشته باشید که مبلغ اعلام شده در صورتی تغییر نمی‌کند که خودرو با مشکلات دیگری مواجه نباشد و صرفا هزینه اعلامی برای ایرادات شناسایی شده است.

 

در صورتی که حین تعمیرات، تعمیرکار متوجه ایرادات و خرابی‌های دیگر شود، ابتدا صاحب خودرو را مطلع می‌کنیم و سپس بعد از مشورت با ایشان نسبت به تعمیر بخش دیگر خودرو اقدام خواهیم کرد. همچنین نرخ دستمزد و هزینه تعمیرات در مجتمع تعمیرگاهی شهروز طبق نرخ مصوب بوده و هیچ هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.

 

اهمیت سرویس‌ های دوره‌ ای تویوتا

 

بهتر است بدانید اگر خودروی شما دچار ایرادات کوچکی باشد و این ایرادات رفع نشود، گاهی تبدیل به یک مشکل اساسی در خودرو می‌شود. در سرویس‌های دوره‌ای این ایرادات کوچک شناسایی و رفع می‌شود، این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

 

برخی از افراد بر این باورند که وقتی خودرو هیچ مشکلی ندارد چرا باید برای سرویس خودرو به تعمیرگاه تویوتا مراجعه کنیم؟ باید بگوییم بسیاری از ایراداتی که در خودرو وجود دارد اما در ابتدا علائمی از خود نشان نمی‌دهد، با استفاده از دستگاه های پیشرفته عیب یابی می‌توان آن‌ها را شناسایی و رفع نمود.

 

برای بسیاری از دارندگان خودروها این سوال مطرح می‌شود که در سرویس های دوره‌ای چه خدماتی ارائه خواهد شد؟ بهتر است بدانید که در زمان سرویس های دوره‌ای تعمیرکار پس از مشاهده برگه سرویس دوره‌ای متوجه می‌شود که از سرویس قبلی تا زمان مراجعه چه مقدار مسافتی طی شده و چه پارامترهایی باید بررسی شود.

 

اما به طور کلی تمام خدمات مربوط به بررسی موتور، بررسی عملکرد گیربکس، رفع ایرادات برقی، شناسایی و تعمیر خرابی‌های جلوبندی و سیستم تعلیق، تعویض روغن موتور، بررسی و تعویض روغن گیربکس، تنظیم چرخ ها و باد لاستیک ها و … در سرویس های دوره‌ای به مشتریان ارائه می‌شود.

 

مجتمع تعمیرگاهی شهروز

 

ما در تعمیرگاه تویوتا با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و استفاده از متخصصان کار بلد و با تجربه توانسته‌ایم رضایت مشتریان را جلب کنیم، در مجتمع تعمیرگاهی شهروز تمام امور تعمیراتی خودرو با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان ارائه می‌شود.

 

همچنین با محیا کردن فضای وسیع در تعمیرگاه سعی داشته‌ایم تا حس آرامش و آسایش را به مشتریان خود القا کنیم تا مشتریان عزیز هر زمان که تمایل داشتند از نزدیک شاهد روند تعمیرات خودروی خود باشند، بتوانند به تعمیرگاه مراجعه کنند و از نحوه تعمیر خودرو مطلع شوند.

 

تعمیرگاه تویوتا در مجتمع تعمیرگاهی شهروز سرویس خودروبر را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در نتیجه هر زمان که خودروی شما توان حرکت نداشته باشد و نتوانید به تعمیرگاه مراجعه کنید، کافیست با ما تماس بگیرید تا با ارسال خودروبر، خودروی شما به راحتی و بدون دردسر تا تعمیرگاه حمل شود.

 

اگر می‌خواهید صفر تا صد خدمات تعمیرگاهی را در یک مکان تجربه کنید، می‌توانید به مجتمع تعمیرگاهی شهروز مراجعه فرمایید. ما برای تمام بخش های خودرو از موتور و گیربکس تا تعمیرات برقی و سرویس های دوره‌ای و … از متخصصین باتجربه استفاده می‌کنیم تا مشتریان مجبور نشوند برای تعمیر هر بخش از خودرو به تعمیرگاه دیگری مراجعه کنند.

 

 

 

سخن پایانی

 

ما در مجتمع تعمیرگاهی شهروز تمام خدماتی که مربوط به تعمیرات خودروی تویوتا است را ارائه می‌کنیم، همچنین تعمیرات باکیفیت بالا و دریافت هزینه منصفانه از ابتدا جزو شعارهای اصلی مجموعه بوده و با این روند هر روز به تعداد مشتریان ما افزوده شده است.

 

اگر خودروی تویوتا شما دچار مشکل شده و به تعمیر نیاز دارد می‌توانید با ما در تماس باشید و یا به مجتمع تعمیرگاهی شهروز مراجعه کنید تا در اسرع وقت ایرادات خودروی شما را برطرف سازیم.

 

آخرین اخبار