• 09333282163
  • info@shahroztopservice.com
logo
تعمیرگاه لکسوس

تعمیرگاه لکسوس

قبل از اینکه در مورد تعمیرگاه لکسوس صحبت کنیم بد نیست بدانید که لکسوس یک برند خودروی ژاپنی بوده و فروش، خدمات پس از فروش و تامین قطعات لکسوس از فعالیت‌های اصلی این شرکت است.

شرکت لکسوس تحت نظارت همتای خود (تویوتا) به تولید خودروهای لوکس و اسپرت می‌پردازد. همچنین وجود مراکز عملیاتی و دفاتر اجرایی در کشورهایی مانند آمریکا و بلژیک بر اعتبار این خودروساز افزوده است.

 


نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان دارید؟ همین حالا تماس بگیرید.


 

خودروهای خارجی مانند لکسوس از فناوری های پیشرفته ای در تولید خودروهای خود بهره میرید که این عامل ما را مجبور می‌کند تا آگاهی خود را در دانش فنی و مهندسی تعمیرات آن افزایش دهیم.

بر این اساس تعمیر این خودرو باید در تعمیرگاه لکسوس انجام شود تا نگرانی بابت اصولی بودن تعمیرات خودروی خود نداشته باشید. هر یک از بخش‌های خودرو نیازمند تکنسین مجرب و آشنا به این خودرو است تا مراحل تعمیر لکسوس را به طور دقیق انجام دهند.

تعمیرگاه لکسوس در تهران

عیب یابی تخصصی در تعمیرگاه لکسوس

در خودروهای لکسوس از فناوری‌های زیادی استفاده شده است، به‌عنوان مثال، پیشرانه‌های هیبریدی یکی از مهم‌ترین اجزای موتور این خودروها هستند. این پیشرانه ها گاهی با ایرادات فنی روبه‌رو می‌شوند که نیاز به بررسی و تعمیر اساسی در تعمیرگاه لکسوس دارند.

اگر مالک خودرو به این ایرادات توجه نکند و در اسرع وقت نسبت به رفع ایرادات اقدامی انجام ندهد سبب کاهش طول عمر و نقص در عملکرد خودرو می‌شود.

تعمیرات اصولی لکسوس

همان‌طور که گفته شد تعمیرات خودروهای لکسوس به دانش و مهارت بالایی نیاز دارد. ما در تعمیرگاه لکسوس از افرادی استفاده می‌کنیم که در تعمیرات این برند از خودرو تجربه فراوانی داشته و خودرو را مانند روز اول به مشتری تحویل می‌دهند.

بنابراین دیگر نگران کیفیت تعمیرات نباشید، مجتمع تعمیرگاهی شهروز خدمات خود را گارانتی کرده است تا با خیال راحت خودروی خود را برای تعمیرات لازم به ما بسپارید. در ضمن برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه تعمیر خودرو و یا زمان مراجعه می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حال منظور از تعمیرات اصولی و اساسی لکسوس چیست؟ برخی از تعمیرگاه ها که دانش و تجربه تعمیرات خودروهای خارجی را ندارند، ممکن است گاهی دست به تعمیرات این خودروها بزنند.

مطمئنا تعمیرگاه های غیرمجاز نمی‌توانند تعمیرات بخش های مهم مانند موتور و گیربکس را به خوبی انجام دهند، به همین دلیل تعمیرات این دسته از تعمیرگاه ها به صورت اصولی و اساسی نخواهد بود.

توجه داشته باشید که لکسوس جزو خودروهای خاص و گران قیمت محسوب می‌شود به همین دلیل تعمیرات این برند از خودرو نیز بایستی با ظرافت، دقت و مهارت بالایی انجام شود. همچنین در صورتی که تعمیرات به شکل اساسی و اصولی روی خودرو انجام نشود ممکن است خودرو با مشکلات بیشتری روبه‌رو شود.

تعمیرات لکسوس

تعمیر موتور لکسوس

این خدمات شامل تعمیرات تخصصی موتور خودرو است. موتور خودرو بدون شک یکی از بخش های اصلی و قلب تپنده خودرو است و در هنگام بروز مشکلات نباید آن را دست کم گرفت. با توجه به پیچیدگی موتور خودروی لکسوس حساسیت تعمیر آن بالا بوده و اگر تعمیر موتور با ظرافت و دقت صورت نگیرد ممکن است سایر بخش ها را نیز درگیر کند.

خرابی موتور معمولا با مواردی مانند روغن سوزی، یاتاقان، سوختن واشر سرسیلندر، خرابی کویل، ایراد در دینام، مشکل مبدل کاتالیزور و غیره همراه است. برای تعمیر موتور هرگز سراغ تعمیرگاه های غیرمجاز نروید و تنها مقصدتان برای تعمیر موتور خودرو تعمیرگاه لکسوس باشد.

توجه داشته باشید که تعمیر موتور لکسوس ممکن است هزینه زیادی برای صاحب خودرو در پی داشته باشد، به همین خاطر به تعمیرگاه هایی مراجعه کنید که تجربه، دانش و تخصص لازم برای تعمیر موتور لکسوس را داشته باشند.

در غیر اینصورت ممکن است مکانیک ناآشنا به تعمیر موتور لکسوس، آسیب های بیشتری به موتور وارد نماید که این امر هزینه های تعمیر موتور را افزایش می‌دهد.

تعمیر گیربکس لکسوس

یکی دیگر از قطعات مهم و اصلی خودرو، گیربکس است. گیربکس خودروهای لکسوس از نوع اتوماتیک بوده و به شکل پیچیده و پیشرفته‌ای تولید شده‌اند، در خودروهای وارداتی مانند لکسوس، تویوتا، بنز، پورشه و … معمولا هزینه تعمیرات گیربکس بالا بوده و به همین خاطر توصیه می‌شود اگر با ایرادات گیربکس روبه‌رو شده‌اید سریعا به تعمیرگاه لکسوس مراجعه کنید.

معمولا ایرادات گیربکس با علائمی مانند روغن ریزی گیربکس، عدم هماهنگی تغییر دنده و سرعت خودرو، ضربه زدن در هنگام سکون و یا در هنگام تغییر دنده و صداهای اضافی از گیربکس همراه است.

توجه داشته باشید که بی اعتنایی به ایرادات گیربکس، خودرو را با مشکلات بیشتر و جدی تری روبه‌رو می‌کند که این امر در افزایش هزینه تعمیرات تاثیرگذار است.

اگر متوجه ایراداتی در گیربکس خودرو شده‌اید بایستی از رانندگی در مسافت های طولانی خودداری کنید، زیرا رانندگی با گیربکس خراب ممکن است آسیب های گیربکس را افزایش دهد.

اگر خرابی گیربکس آن‌قدر زیاد است که نمی‌توانید خودرو را تا تعمیرگاه برسانید، بهتر است با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن خودروبر برایتان ارسال کنیم.

تعمیرگاه تخصصی لکسوس

آیا خدمات مربوط به برق خودرو در تعمیرگاه لکسوس ارائه می‌شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم در تعمیرگاه های معتبر لکسوس تمام خدمات مربوط به خودرو از جمله خدمات مربوط به برق خودرو، تعمیرات سانروف، شیشه بالابر، گرمکن و سردکن صندلی، نور و روشنایی و … ارائه می‌شود تا دارندگان خودرو مجبور نشوند برای دریافت هر خدماتی از تعمیرگاهی به تعمیرگاه دیگری مراجعه کند.

ما در تعمیرگاه لکسوس صفر تا صد خدمات تعمیراتی خودرو از جمله، تعمیرات اساسی موتور، تعمیرات گیربکس، تعمیرات برق اتومبیل، سرویس های دوره ای، رفع ایرادات جلوبندی و سیستم تعلیق و … را به مشتریان ارائه می‌دهیم.

اهمیت سرویس های دوره ای در خودروهای لکسوس

شاید برایتان این اتفاق افتاده باشد که در طی مدت زمان کوتاهی مجبور شده‌اید چند مرتبه به دلیل خرابی در بخش های مختلف خودرو به تعمیرگاه مراجعه کنید، مطمئنا این اتفاق به دلیل بی اعتنایی به سرویس های دوره ای برایتان رخ داده است.

زمانی که برای بررسی و سرویس خودرو به تعمیرگاه لکسوس مراجعه می‌کنید، تمام بخش های خودرو بازدید و سلامت قطعات بررسی می‌شود.

اگر ایراداتی هرچند اندک در خودرو مشاهده شود، سریعا نسبت به رفع ایرادات اقدامات لازم انجام خواهد شد. این امر سبب می‌شود تا زمان سرویس بعدی با خیالی آسوده نسبت به عدم وجود خرابی و ایرادات از خودرو استفاده کنید.

متاسفانه برخی افراد تصور می‌کنند که سرویس های دوره ای صرفا قبل از مسافرت بایستی انجام شود و مواردی چون باد لاستیک ها و سطح روغن ترمز و … بررسی گردد، اما اینطور نیست.

تنظیم باد لاستیک ها، بررسی سطح روغن ترمز و روغن موتور، بررسی زوایای چرخ خودرو، تعویض فیلترها و موارد این چنینی تنها بخشی از سرویس های دوره ای هستند.

توجه داشته باشید که انجام به موقع سرویس های دوره ای باعث افزایش طول عمر خودرو می‌شود و همچنین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه صاحب خودرو نیز می‌شود. در صورتی که می‌خواهید از زمان دقیق سرویس های دوره ای مطلع شوید بایستی به تعمیرگاه لکسوس مراجعه نمایید.

تعمیرات خودروی خود را به مجتمع تعمیرگاهی شهروز بسپارید

همانطور که قبلا ذکر شد، انتخاب یک تعمیرگاه لکسوس با کیفیت قبل از اقدام به تعمیر بسیار مهم است. برای این کار ما یک پیشنهاد برای شما داریم و آن انتخاب مجتمع تعمیرگاهی شهروز است. این تعمیرگاه یکی از مراکز حرفه‌ای تعمیرات لکسوس محسوب می‌شود و افراد آموزش دیده و دارای مهارت در آنجا مشغول به کار هستند.

ما در تعمیرگاه لکسوس از مدرن ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیرات خودروهای خارجی استفاده می‌کنیم تا تعمیرات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهیم.

توجه داشته باشید که تجهیزات سنتی و قدیمی در رابطه با تعمیرات خودروهای امروزی و مدرن دیگر کارآمد نیستند و نسبت به تجهیزات مدرن ضریب خطای بالاتری دارند.

همانطور که از نام مجتمع تعمیرگاه شهروز پیداست، ما فضای بزرگی برای تعمیرات خودروهای خارجی در نظر گرفته‌ایم تا مشتریان با معضل و مشکلات فضای کم تعمیرگاه مواجه نشوند و در هر زمان که تمایل داشتند بتوانند به راحتی به تعمیرگاه مراجعه کرده و از روند تعمیرات خودروی خود مطلع شوند.

ما در تعمیرگاه لکسوس در ابتدا قطعات معیوب را بررسی می‌کنیم و با استفاده از تجهیزات مدرن نسبت به تعمیر قطعات اقدامات لازم را انجام می‌دهم. در صورتی که تعمیر قطعات خودرو مقرون به صرفه نباشد و یا تعمیر غیرممکن شود، بعد از مشورت با صاحب خودرو نسبت به تعویض قطعه اقدام خواهیم کرد.

با توجه به این ویژگی ها باید توجه داشت که مجتمع تعمیرگاهی شهروز گزینه مناسبی برای تعمیر لکسوس محسوب می‌شود. اگر در رابطه با تعمیر خودروی لکسوس خود به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

همچنین شما همراهان عزیز میتوانید از صفحه تعمیرگاه تویوتا نیز دیدن کنید.

هزینه تعمیرات لکسوس

متاسفانه بسیاری از تعمیرگاه های غیر مجاز که دانش تعمیرات خودروهای وارداتی را هم ندارند گاهی هزینه‌هایی از مشتریان طلب می‌کنند که دور از انصاف بوده و با نرخ اتحادیه هیچ مطابقتی ندارد. توصیه می‌کنیم برای برآورد هزینه تعمیرات به تعمیرگاه لکسوس مراجعه کنید تا بعد از بررسی و شناسایی ایرادات خودرو، هزینه تعمیرات مشخص شود.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم نکاتی در رابطه با تعمیرگاه تخصصی لکسوس بیان کنیم، امیدواریم این مطالب در انتخاب تعمیرگاه معتبر لکسوس به شما عزیزان کمک کرده باشد تا با اطلاعات بیشتر تعمیرگاه معتبری را برای تعمیرات خودروی خود انتخاب نمایید.

آخرین اخبار