• 09121599994
  • info@shahroztopservice.com
logo
تعمیرگاه مازراتی

تعمیرگاه مازراتی

 

برند مازراتی جزو خودروهای لوکس به شمار می‌رود، تعمیر و نگهداری این خودرو بسیار مهم و ظریف است و باید در تعمیرگاه مازراتی به افراد بسیار حرفه‌ای و قابل اعتماد سپرده شود زیرا کوچکترین اشتباه در تعمیر خودرو می‌تواند منجر به مشکلات بسیار جدی شود.

 

نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان دارید؟ همین حالا تماس بگیرید.

 

ما در مجتمع تعمیرگاهی شهروز با استفاده از متخصصیان تعمیر مازراتی و بهره گیری از تجهیزات مدرن، امر تعمیرات خودروهای مازراتی را با بالاترین کیفیت و نازل ترین هزینه برای مشتریان خود انجام می‌دهیم. همچنین برای عیب یابی خودروهای خارجی نیز می‌توانید به تعمیرگاه ما مراجعه کنید.

 

 

تعمیرگاه مازراتی تهران

 

 

تعمیر موتور مازراتی

 

رفع ایراداتی که در هر قسمت از خودرو به خصوص موتور خودروهای وارداتی رخ می‌دهد، امری بسیار حساس است و نیاز به مهارت و دانش فوق العاده بالایی دارد، زیرا افراد کمی اطلاعات کامل و به روز در مورد تعمیر موتور مازراتی دارند.

 

 

به ویژه اگر خودروی مدنظر مازراتی باشد که دیگر حساسیت دوچندان خواهد شد، موتور مازراتی اگر به روش‌های اصولی نگهداری شود و در حین رانندگی با رفتارهای اشتباه تحت فشار قرار نگیرد، به احتمال زیاد دچار خرابی‌های بزرگ نخواهد شد.

 

 

به همین خاطر توصیه می‌شود نسبت به موعد تعویض روغن موتور دقت داشته باشید و از روغن‌های تقلبی دوری کنید. همچنین سرویس های دوره ای نیز تاثیر بسزایی در حفظ سلامت موتور مازراتی خواهد داشت، در صورتی که موتور خودروی شما با ایراداتی روبه‌رو شد بهتر است سریعا به تعمیرگاه مازراتی مراجعه کنید.

 

 

تعمیرگاه تخصصی مازراتی

 

تعمیرگاه های کمی وجود دارند که می‌توانند از هر نظر کاملا برای مشتری عالی و مطلوب باشند. به طوری که مشتری از کیفیت کار، کیفیت قطعات، تجهیزات و همچنین هزینه هایی که باید متحمل شود، رضایت کامل داشته باشد.

 

 

از طرفی هر تعمیرگاهی به طور کلی سرویس یا دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر خودرو ندارد و یا قصد دارد از اخذ هزینه های زیاد سود ببرد. توجه داشته باشید که این امر بیشتر در تعمیرگاه های غیرمجاز به چشم می‌خورد.

 

 

ما سعی کرده‌ایم تا حد امکان در مجتمع تعمیرگاهی شهروز تمامی این موارد را برای رضایت کامل مشتریان انجام دهیم؛ بنابراین اگر قصد تعمیر خودروی خود را دارید می‌توانید با ما در تماس باشید.

 

تعمیرگاه مازراتی در تهران

 

تعمیر گیربکس مازراتی

 

معمولا علائم خرابی گیربکس با تقه زدن، عدم هماهنگی تعویض دنده و سرعت خودرو، بوی سوختگی، نشت روغن گیربکس همراه خواهد بود. برای تعمیر گیربکس بایستی به تعمیرگاه مازراتی مراجعه کنید تا این کار با دقت بالایی انجام شود.

 

 

بسیاری از افراد در رابطه با هزینه تعمیر گیربکس مازراتی از کارشناسان ما سوال می‌پرسند. بهتر است بدانید که هزینه تعمیر گیربکس بعد از شناسایی دقیق و عیب یابی خودرو مشخص خواهد شد، هزینه هر یک از ایراداتی که در گیربکس رخ دهد به عواملی چون تعویض و یا تعمیر قطعه مدنظر وابسته است.

 

توجه داشته باشید که اگر متوجه ایراداتی در گیربکس خودروی خود شده‌اید بایستی سریعا به تعمیرگاه مراجعه کنید، زیرا بی اعتنایی به ایرادات گیربکس ممکن است خودرو را با مشکلات بیشتری روبه‌رو کند، این امر باعث افزایش خرابی و افزایش هزینه تعمیر می‌شود.

 

 

تعمیرات برق مازراتی

 

برق خودرو جزو بخش هایی است که اگر دچار اختلال باشد ممکن است بخش های زیادی از خودرو را با مشکل روبه‌رو کند، برای تعمیر برق خودروی خود بایستی به تعمیرگاه مازراتی مراجعه کنید تا عیب یابی و تعمیرات سیم کشی خودرو بر اساس نقشه های کمپانی انجام شود.

 

 

برخی از خدماتی که در مجتمع تعمیرگاهی شهروز ارائه می‌شود عبارت‌اند از: رفع ایرادات یونیت ها، تعمیرات رادار، کروز، سنسورها، تعمیرات کمپرسور، ترمیم نور چراغ ها و ..

 

 

جلوبندی مازراتی

 

برخی از مشتری ها این سوال را از ما می‌پرسند که از کجا متوجه ایرادات جلوبندی شویم؟ بهتر است بدانید که ایرادات و نقص در جلوبندی معمولا خود را با ایجاد سروصدا نشان می‌دهند، از طرفی سایش لاستیک ها نیز از علائمی است که وجود خرابی در جلوبندی را تایید می‌کند.

 

 

تعمیرگاه مازراتی در مجتمع تعمیرگاهی شهروز خدمات تعمیرات سیستم تعلیق را به مشتریان خود ارائه می‌دهد، توجه داشته باشید که نقص در جلوبندی ممکن است سبب خارج شدن کنترل خودرو از دست راننده شود و تصادفات را در پی داشته باشد.

 

سرویس های دوره ای مازراتی

 

امروزه بسیاری از دارندگان خودروهای خارجی از اهمیت سرویس های دوره ای مطلع هستند، سرویس های دوره ای بایستی طبق زمان مقرر صورت گیرد تا افزایش طول عمر خودرو را در پی داشته باشد. توجه داشته باشید که سرویس های دوره ای تنها به بازدید باد لاستیک و تعویض روغن محدود نمی‌شود.

 

بسیاری از ایرادات خودرو که پنهان هستند و برای صاحب خودرو مشکلی ایجاد نمی‌کنند در بازدیدهای دوره ای شناسایی می‌شوند، رفع این ایرادات باعث می‌شود تا خودرو با مشکل مواجه نشود. مطمئنا این جمله را شنیده‌اید که پیشگیری بهتر از درمان است، سرویس های دوره ای نیز دقیقا شبیه پیشگیری عمل می‌کنند تا کار به تعمیر خرابی های بزرگ نرسد.

 

کدام تعمیرگاه را انتخاب کنم؟

 

شاید شما هم در انتخاب تعمیرگاه مازراتی به مشکل خورده‌اید و نمی‌دانید کدام تعمیرگاه برای خودروی شما مناسب است. در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که در انتخاب بهترین تعمیرگاه باید به آن ها توجه ویژه‌ای داشت.

بی اعتنایی به موارد زیر ممکن است خودروی شما را با مشکلات بیشتری روبه‌رو کند که این امر در پرداخت هزینه و زمان شما نیز تاثیر مستقیمی دارد.

 

هزینه تعمیرات

 

بهتر است بدانید که تعمیر مازراتی هزینه نسبتا زیادی برای صاحب خودرو در پی خواهد داشت، از آنجایی که قطعات این خودرو به نسبت خودروهای دیگر گران تر بوده و تعمیرات این خودرو از حساسیت بالایی برخوردار است نباید انتظار هزینه های ناچیزی از این خودرو داشت.

 

نکته قابل توجه این است که هزینه های تعمیرات بایستی در ازای خدمات ارائه شده از مشتریان دریافت شود، اما متاسفانه در تعمیرگاه های غیرمجاز هزینه های گزافی به دارندگان خودروهای مازراتی اعلام می‌شود که از انصاف به دور است، در نتیجه زمان انتخاب تعمیرگاه مازراتی حتما به نرخ دستمزد و هزینه های اعلام شده از طرف تعمیرگاه توجه داشته باشید.

 

رضایت مشتریان

 

نکته دیگری که در انتخاب تعمیرگاه مازراتی باید به آن توجه نمود، رضایت مشتریان است. وارد تعمیرگاه شوید و از مشتریانی که خودروهای خود را برای تعمیر به تعمیرگاه مدنظر برده اند در مورد نحوه خدمت رسانی و کیفیت تعمیرات سوال کنید.

 

می‌توان گفت رضایت مشتریان جزو مهم ترین پارامترهای انتخاب یک تعمیرگاه معتبر است، در نتیجه از این امر غافل نشوید و قبل از سپردن خودروی خود به تعمیرگاه حتما از نحوه کاری متخصصان و رضایت مشتریان اطمینان حاصل نمایید.

 

تجهیزات مورد نیاز در تعمیرگاه مازراتی

 

همانطور که میدانید مازراتی با خودروهای داخلی قابل مقایسه نیست، در نتیجه برای تعمیرات آن نیز نباید از تجهیزات ساده و سنتی استفاده نمود. امروزه تجهیزاتی برای تعمیرات خودروهای خارجی وجود دارد که ضریب خطای تشخیص ایرادات را به صفر رسانده و در تعمیر اصولی خودرو کمک شایانی به تعمیرکاران کرده است.

 

با این تفاسیر بهتر است تعمیرگاهی را انتخاب کنید که از تجهیزات به روز و مدرن برای تعمیر خودروهای خارجی به خصوص مازراتی استفاده کند. در غیر اینصورت ممکن است تعمیرات خودرو به صورت اساسی و اصولی صورت نگیرد.

 

تخصص در تعمیر خودروهای خارجی

 

شاید مکانیکی که خودروهای داخلی از جمله پراید را تعمیر می‌کند بتواند به صورت نیمه کاره از پس تعمیر مازراتی بر بیاید اما مطمئنا این تعمیرکار را نمی‌توان با تعمیرکار تخصصی خودروهای خارجی مانند پورشه، بنز، مازراتی و … مقایسه نمود.

 

در نتیجه سراغ تعمیرگاه هایی بروید که به طور تخصصی فقط خودروهای وارداتی مانند مازراتی، بی ام و، تویوتا و… را تعمیر می‌کنند. این تعمیرگاه ها از افرادی استفاده می‌کنند که دارای تجربه، دانش و مهارت بالایی هستند که این امر کیفیت مطلوب تعمیر خودرو را در پی خواهد داشت.

 

استفاده از قطعات اصلی

 

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب تعمیرگاه مازراتی باید به آن توجه کنید این است که زمان تعویض قطعات از قطعات اصلی استفاده شود. همانطور که میدانید پیدا کردن قطعات اورجینال در این آشفته بازار برای صاحب خودرو کمی دشوار است.

 

گاهی مشتریان قطعه مورد نظر را خریداری می‌کنند و مقدار زیادی نیز برای آن پول پرداخت می‌کنند ولی متاسفانه متوجه می‌شویم که قطعه خریداری شده تقلبی است. به همین خاطر تعمیرگاه مازراتی باید قطعات اصلی را تهیه نماید.

 

صفر تا صد تعمیرات مازراتی

 

تعمیرگاهی را انتخاب کنید که تمام خدمات تعمیراتی از قبیل تعمیر موتور مازراتی، تعمیر گیربکس، تعمیر و رفع ایرادات برقی مازراتی، بررسی و تعمیرات جلوبندی مازراتی، انجام سرویس های دوره ای و … را به مشتریان ارائه دهد.

 

در این صورت شما با تعمیرگاه مازراتی روبه‌رو هستید که صفر تا صد خدمات تعمیرات خودروی شما را انجام می‌دهد و دیگر لازم نیست برای تعمیر بخشی از خودرو به تعمیرگاه دیگری مراجعه کنید. این امر نه تنها سبب آسایش شما می‌شود بلکه در زمان و هزینه نیز برایتان مقرون به صرفه خواهد بود.

 

سخن پایانی

 

در این مطلب نکاتی درباره‌ی تعمیرگاه مازراتی، خدماتی که در تعمیرگاه ارائه می‌شود و نکاتی که در زمان انتخاب بهترین تعمیرگاه باید به آن توجه داشته باشید ذکر شد. ما در مجتمع تعمیرگاهی شهروز به شما عزیزان این ضمانت را می‌دهیم که تعمیر مازراتی توسط کارشناسان ماهر و باتجربه انجام خواهد شد و خودرو را مانند روز اول به شما مشتریان عزیز تحویل خواهیم داد.

 

همچنین در صورتی که به راهنمایی نیاز دارید می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

 

 

آخرین اخبار