• 09121599994
  • info@shahroztopservice.com
logo
تعمیرگاه هیوندای

تعمیرگاه هیوندای

از سال 85 شرکت آسان موتور با فروش آزرا، سانتافه، توسان و سوناتا، گام بلندی در زمینه واردات خودرو برداشت. این شرکت به تدریج انواع دیگر این خودروها را اعم از جنسیس، سوناتا YF، سنتنیال، وراکروز و … را به بازار ایران وارد کرد. در ادامه قصد داریم در مورد تعمیرگاه هیوندای و تعمیرات خودروهای این برند بیشتر صحبت کنیم.

 


نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان دارید؟ همین حالا تماس بگیرید.

 

خودروهای هیوندای خیلی زود در بازار ایران محبوب شد و طرفداران زیادی پیدا کرد، یکی از دلایل محبوبیت این برند تنوع در خودروهای سواری و شاسی بلند بود و توانست هر سلیقه ای را راضی نگه دارد. با اینکه خودروهای هیوندای جزو خودروهای باکیفیت محسوب می‌شوند اما هیچ خودرویی در جهان وجود ندارد که هیچ وقت به تعمیر نیاز پیدا نکند.

 

تعمیرات هیوندای

 

تعمیر موتور هیوندای

 

مهمترین بخش خدمات تعمیرگاه هیوندای مربوط به تعمیرات اساسی موتورهای هیوندای است. موتور به عنوان قلب تپنده خودرو، آسیب پذیرترین، گران ترین و حساس ترین قطعه است که در صورت بروز مشکلات جدی نیاز به تعمیرات اساسی دارد.

 

تعمیر موتور خودروهای هیوندای شامل نکات ظریفی است که تعمیر موتور را امری تخصصی می‌کند. به عبارت ساده تر، اگر نکات فنی و ظرافت های کار نهفته در این موتورها را رعایت نکنید، تعمیر آن‌ها به درستی انجام نمی‌شود و مشکلات یا خرابی‌های ثانویه ظاهر می‌شود.

 

مجتمع تعمیرگاهی شهروز با تجربه چندین ساله و استفاده از تکنیک های خاص، تعمیر موتور را با بهترین کیفیت و بدون مشکل انجام می‌دهد. تخصصی بودن و کیفیت بالای تعمیرات موتور هیوندای رضایت مشتریان را در پی داشته است.

 

تعمیر گیربکس هیوندای

 

گیربکس یکی دیگر از مهمترین بخش‌های خودرو بوده که تعمیرات آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید که نوع و عادت رانندگی در میزان خرابی گیربکس تاثیر گذار بوده و در صورتی که به ایرادات گیربکس بی اعتنا باشید ممکن است خودرو با مشکلات جدی روبه‌رو شود.

 

برای جلوگیری از خرابی‌های گیربکس بایستی به زمان تعویض روغن گیربکس و استفاده از روغن گیربکس باکیفیت و اصل توجه ویژه‌ای داشته باشید. در صورتی که زمان رانندگی متوجه شده‌اید تعویض دنده با مشکل مواجه شده و یا زمان تعویض دنده ضربه‌ای به خودرو وارد می‌شود بایستی هرچه سریع تر به تعمیرگاه هیوندای مراجعه کنید.

 

تعمیرگاه هیوندای در تهران

 

سرویس دوره‌ ای هیوندای

 

یکی از مهم ترین بخش‌های نگهداری خودرو، سرویس‌های دوره‌ای منظم است. برخی معتقدند که این کار برای خودرو واجب نیست و از آن به سادگی عبور می‌کنند، اما باید گفت که این سرویس‌های دوره‌ای برای حفظ خودرو و افزایش طول عمر قطعات موتور انجام می‌شود.

 

بررسی سلامت موتور، بررسی قطعات، نشت روغن، بررسی مایعات، شناسایی ایرادات برقی، عیب یابی کلی خودرو، بررسی عملکرد گیربکس و… در تعمیرگاه هیوندای انجام می‌شود. توجه داشته باشید که سرویس‌های دوره‌ای بایستی در زمان مشخص شده صورت گیرد، در غیر اینصورت بین انجام دادن سرویس و انجام ندادن آن تفاوتی وجود ندارد.

 

تعمیر جلوبندی هیوندای

 

صاحبان خودروها معمولا به ایرادات جلوبندی خودرو توجه زیادی نمی‌کنند و بسیاری اوقات نسبت به خرابی‌های جلوبندی بی اعتنا هستند. توجه داشته باشید که وجود خرابی در جلوبندی خودرو ممکن است در سرعت های بالا موجب از دست دادن کنترل خودرو و تصادف شود.

 

به همین خاطر توصیه می‌کنیم در صورتی که صداهای غیرمعمول از جلوبندی خودرو به گوشتان رسید و یا متوجه ایراداتی در جلوبندی و سیستم تعلیق شده‌اید، سریعا به تعمیرگاه هیوندای مراجعه فرمایید تا بعد از بررسی و تشخیص خرابی نسبت به رفع آن اقدامات لازم انجام شود.

 

خدمات برق هیوندای

 

یکی دیگر از خدماتی که در تعمیرگاه هیوندای ارائه می‌شود، خدمات مربوط به برق اتومبیل است. گاهی ایرادات در برق خودرو با روشن شدن علائم پشت آمپر خود را نشان می‌دهند، اما گاهی برخی از خرابی‌ها پنهان بوده و برای رفع ایرادات بایستی از دستگاه دیاگ استفاده نمود.

 

بهتر است بدانید خدمات برق اتومبیل شامل بررسی ایرادات در مدارها و سیم کشی خودرو، تشخیص و رفع ایرادات سیستم سرمایش و گرمایش، بررسی پارامترهای آلایندگی، تعمیر سانروف، رفع ایرادات شیشه بالابر، گرمکن و سردکن و … می‌شود.

 

توجه داشته باشید که ایرادات برقی هیوندای بایستی توسط مکانیک ماهر رفع شود. در صورتی که ایرادات برق خودرو به خوبی رفع نشود، ممکن است آسیب های بیشتری به خودرو وارد گردد. در نتیجه برای تعمیر ایرادات برقی بایستی به تعمیرگاه معتبر هیوندای مراجعه فرمایید.

 

چگونه عمر خودروی خود را افزایش دهیم؟

 

معمولا صاحبان خودروهای وارداتی این سوال را از ما می‌پرسند که چگونه عمر مفید خودروی خود را افزایش دهیم؟ هرچه کمتر از خودرو استفاده کنیم کمتر راهمان به تعمیرگاه می‌خورد؟

 

بهتر است بدانید که نحوه رانندگی و نگهداری از خودرو می‌تواند در طول عمر خودرو موثر باشد.

 

اگر هنگام رانندگی دنده خودرو را در حالت خلاص قرار دهید و یا قبل از ایست کامل دنده را از حالت D یا N در حالت R قرار دهید، ممکن است گیربکس را با مشکل مواجه کنید. همچنین عدم توجه به زمان مقرر جهت تعویض روغن گیربکس می‌تواند عمر مفید گیربکس را کاهش دهد.

 

مواردی که برای گیربکس ذکر شد برای تمام قسمت های خودرو صدق می‌کند. برای مثال، اگر سرویس‌های دوره‌ای طبق زمان مشخص شده انجام شود مطمئنا خرابی‌های کوچک برطرف می‌شود و دیگر آسیب های جدی به خودرو وارد نمی‌کند.

 

به طور کلی می‌توان گفت رانندگی صحیح، توجه به خرابی‌های کوچک و توجه به سرویس‌های دوره‌ای می‌تواند در افزایش و یا کاهش عمر مفید خودرو تاثیرگذار باشد.

 

همچنین تعمیرات اصولی که در تعمیرگاه هیوندای انجام می‌شود در افزایش طول عمر خودرو بی تاثیر نیست، گاهی برخی از تعمیرگاه های غیر مجاز نمی‌توانند تعمیرات اصولی را انجام دهند و بدون علم و تجربه تعمیرات خودروهای خارجی دست به تعمیرات این خودروها می‌زنند که سبب خرابی‌های بیشتر خودرو می‌شود.

 

تعمیرگاه هیوندای تهران

 

هزینه تعمیر هیوندای

 

بسیاری از صاحبان خودروهای هیوندای بابت هزینه تعمیر خودروی خود دچار نگرانی می‌شوند و گمان می‌کنند بایستی هزینه های زیادی برای تعمیر خودروی خود پرداخت کنند.

 

بهتر است بدانید که هزینه تعمیر در تعمیرگاه های مجاز طبق تعرفه اتحادیه تعمیرکاران بوده و هزینه های اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.

 

همچنین در تعمیرگاه های معتبر هیوندای ابتدا نسبت به تعمیر قطعات اقدام می‌شود که این امر نسبت به تعویض قطعات هزینه کمتری در پی خواهد داشت. اگر خودروی شما با مشکل روبه‌رو شده است، بایستی در اولین فرصت به تعمیرگاه هیوندای مراجعه کنید تا بعد از بررسی و تشخیص ایرادات، هزینه تعمیر به شما مشتریان عزیز اعلام شود.

 

بهترین تعمیرگاه هیوندای

 

اگر خودروی هیوندای شما نیاز به تعمیر دارد و قصد دارید به تعمیرگاه مراجعه کنید بایستی در انتخاب تعمیرگاه تخصصی هیوندای دقت داشته باشید که تعمیرگاه مدنظر جزو بهترین تعمیرگاه ها باشد، در ادامه قصد داریم مشخصه های یک تعمیرگاه خوب را بیان کنیم.

 

تجهیزات به روز: خودروهای هیوندای جزو خودروهای روز محسوب می‌شوند و تعمیرات آن‌ها نیز به تجهیزات مدرن نیاز دارد، این امکانات و تجهیزات درصد خطا در تعمیرات را به حداقل می‌رساند.

 

نیروی متخصص: بسیاری از تعمیرگاه ها ادعا می‌کنند که توان تعمیر خودروهای وارداتی را دارند، اما این‌طور نیست. تنها تعمیرگاه هایی به طور تخصصی تعمیرات خودروهای هیوندای را انجام می‌دهند که از افراد آموزش دیده و با تجربه استفاده می‌کنند.

 

تعمیر یا تعویض: همان‌طور که میدانید امروزه پیدا کردن قطعات اصلی سخت شده و سودجویان قصد دارند قطعات تقلبی را به جای قطعات اصلی بفروشند. با این تفاسیر بهتر است الویت، تعمیر قطعات باشد نه تعویض قطعات.

 

هزینه تعمیرات: دیگر مولفه ای که برای صاحبان خودروها مهم است هزینه تعمیرات خودرو بوده که بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز نرخ مصوب اتحادیه را رعایت نمی‌کنند و باتوجه به نوع خودرو هزینه‌های زیادی از مشتریان دریافت می‌کنند.

 

ارائه خدمات جامع: یکی از خصوصیات بهترین تعمیرگاه هیوندای کامل بودن خدمات تعمیرگاهی است. اگر شخصی خودروی خود را به تعمیرگاه می‌برد بایستی تمام خدمات اعم از تعمیرات موتور، گیربکس، برق خودرو، جلوبندی، سرویس دوره‌ای و… ارائه شود، در این صورت در هزینه و وقت مشتریان صرفه جویی خواهد شد.

 

فضای کافی: تعمیرگاهی که فضای بزرگی داشته باشد مطمئنا باعث می‌شود تا مشتریان به راحتی بتوانند در زمان تعمیر خودرو کنار خودروی خود حضور داشته باشند و فرآیند تعمیر را مشاهده کنند، در صورتی که تعمیرگاه هیوندای از فضای کافی برخوردار نباشد ممکن است کمی مشتریان را با مشکل روبه‌رو کند.

 

این موارد تنها بخشی از مشخصه های یک تعمیرگاه خوب است. بعد از اینکه وارد تعمیرگاهی می‌شوید متوجه خواهید شد که انتخاب شما درست بوده یا خیر، در صورتی که برای تعمیر خودروی هیوندای خود به مشاوره نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

خودروبر رایگان

 

اگر خودروی هیوندای شما خراب شده است و نمی‌توانید خودرو را تا تعمیرگاه حمل کنید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را با ما در میان بگذارید. در صورتی که تمایل داشتید خودروی خود را در مجتمع تعمیرگاهی شهروز تعمیر کنید ما با خودروبر خودروی شما را به تعمیرگاه هیوندای منتقل می‌کنیم تا نگرانی بابت حمل و نقل خودروی خود نداشته باشید.

 

برای اطلاع از هزینه خودروبر و یا رایگان بودن حمل و نقل با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

سخن پایانی

 

در این مطلب نکاتی در رابطه با تعمیرگاه هیوندای و انتخاب بهترین تعمیرگاه ذکر شد، امیدواریم از این نکات استفاده کنید و با خیال راحت به تعمیرگاه مراجعه نمایید. مجتمع تعمیرگاهی شهروز خدمات مکانیکی خودروی هیوندای را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد.

آخرین اخبار