• 09121599994
 • info@shahroztopservice.com
logo
تعمیرگاه کیا

تعمیرگاه کیا

 

کیا یکی از برندهای با کیفیت و محبوب در ایران است که به دلیل سواری مطلوب و کیفیت بالا قطعات، طرفداران زیادی دارد. خودروهای کیا در صورتی که سرویس های دوره ای و موارد مربوط به آن را به درستی و سر تایم مشخص شده انجام دهید، به سادگی دچار مشکل نمی شود اما در صورتی که به هردلیلی نقص در عملکرد خودرو مشاهده شد باید حتما در یک تعمیرگاه کیا به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

 


نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان دارید؟ همین حالا تماس بگیرید.


 

 

تعمیرگاه شهروز با در اختیار داشتن کادر مجرب می تواند بهترین خدمات را به شما همراهان عزیز ارائه دهد در صورت نیاز به دریافت مشاوره می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

 

از جمله خودروهای کیا که در ایران طرفداران زیادی دارند عبارت اند از:سراتو، اپتیما، موهاوی، کادنزا، پیکانتو، ریو، اپیروس و …. اگر شما صاحب خودروی کیا هستید بهتر است تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

تعمیر موتور کیا

 

تعمیر موتور کیا

 

اعتماد شما عزیزان و تسلط تیم فنی ما در تعمیر موتور، سرویس و شناسایی ایرادات موتور را به یکی از شلوغ ترین قسمت‌های خدمات تعمیرات ما تبدیل کرده است. توجه داشته باشید که تعمیرات خودروهای کیا بایستی زیر نظر متخصص صورت گیرد، در غیر این صورت ممکن است خرابی های بیشتری در خودرو ایجاد شود.

 

موتور خودروهای کیا از قطعات با کیفیتی تشکیل شده است اما در صورتی که نگهداری از خودرو به خوبی انجام نشود و یا در زمان رانندگی فشار زیادی به موتور تحمیل کنید، ممکن است موتور خودرو با مشکلاتی روبه‌رو شود. به همین خاطر توصیه می‌شود نسبت به تعویض روغن موتور و فیلترها بی اعتنا نباشید تا سبب افزایش طول عمر موتور خودرو شود.

 

موتور ممکن است دچار یاتاقان شود و یا با مشکلاتی مانند روغن سوزی، خرابی سرسیلندر و … روبه‌رو شود، در صورتی که با چنین مشکلاتی مواجه شده‌اید بهتر است سریعا به تعمیرگاه کیا مراجعه کنید تا بعد از بررسی و شناسایی ایرادات خودرو نسبت به رفع آن اقدامات لازم انجام شود.

 

 

تعمیر گیربکس کیا

 

وقتی صحبت از تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی کیا می‌شود، باید بدانید که گیربکس اتوماتیک در ایران به دو صورت تعمیر می‌شود. در روش اول گیربکس توسط مکانیک از خودرو جدا می‌شود و گیربکس دیگری جای آن را می‌گیرد، در اصل مکانیک بدون هیچ زحمتی برای تعمیر گیربکس تصمیم به تعویض آن دارد.

 

روش دوم شامل تعیین علت خرابی گیربکس و تعمیر آن قطعه است، این روش نیاز به تجهیزات و مهارت تعمیر گیربکس دارد، این روش کمتر توسط مکانیک ها استفاده می‌شود زیرا زمان بیشتری را صرف می‌کند.

 

در روش دوم گیربکس خودروی شما کاملا تعمیر شده و از گیربکس جدید استفاده نخواهد شد.

 

توجه داشته باشید که تعمیر گیربکس خودروهای وارداتی مانند کیا به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد، در صورتی که تعمیرکار تجربه تعمیر گیربکس خودروهای کیا را نداشته باشد ممکن است آسیب بیشتری به گیربکس وارد شود.

 

به همین خاطر توصیه می‌کنیم برای تعمیر گیربکس خودروی خود به تعمیرگاه کیا مراجعه کنید تا تعمیرات به شکل اصولی صورت گیرد. همچنین با گیربکس آسیب دیده مسافت زیادی را رانندگی نکنید، زیرا امکان دارد به بخش های دیگر خودرو آسیب وارد شود که این امر باعث می‌شود هزینه تعمیر نیز افزایش یابد.

 

تعمیرگاه کیا

 

تعمیرات برق خودروهای کیا

 

انجام تعمیرات مربوط به برق خودرو امری بسیار ظریف و حساس است، به نحوی که ما در تعمیرگاه کیا با وسواس و دقت فراوان خدمات مربوط به برق خودرو را انجام می‌دهیم و سیستم برق خودرو در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای شما عزیزان رفع ایراد خواهد شد.

 

در صورت داشتن مشکل برق خودرو ابتدا باید با کارشناسان ما در مجتمع تعمیرگاهی شهروز تماس بگیرید. در اسرع وقت توصیه‌ها و اقدامات لازم برای جلوگیری از خرابی‌های احتمالی و بروز مشکل در قسمت‌های مختلف خودرو صورت می‌گیرد.

 

توجه داشته باشید که اجزای مهم سیستم برق خودرو شامل سیم کشی اصلی خودرو، باطری، دینام و سنسور اکسیژن است؛ اما در صورتی که برق خودرو با مشکل مواجه شود ممکن است بسیاری از امکانات خودرو مانند شیشه بالابرها، سانروف، نور و روشنایی، سیستم صورتی و غیره را نیز از کار بی اندازد.

 

توصیه می‌کنیم با مشاهده ایرادات برقی خودرو به تعمیرگاه معتبر کیا مراجعه کنید، بسیاری از تعمیرگاه های غیر مجاز علم و تخصص لازم برای رفع ایرادات برقی خودروهای خارجی را ندارند و ممکن است با تعمیر غیراصولی سبب افزایش ایرادات برقی شوند.

 

تعمیر جلوبندی

 

تعمیرگاه کیا بخشی جداگانه برای تعمیر جلوبندی خودروهای کیا در نظر گرفته تا تعمیرات این قسمت به بهترین نحو انجام شود. اگر مشکلاتی در جعبه فرمان، دیفرانسیل، سیبک و یا کمک فنرهای خودرو وجود دارد بایستی سریعا به تعمیرگاه مراجعه کنید.

 

توجه داشته باشید که وجود ایرادات در جلوبندی خودرو ممکن است سبب خارج شدن کنترل خودرو از دست راننده شود که این امر در بسیاری از مواقع با تصادفات همراه خواهد بود. در صورتی که جلوبندی خودروی شما به صدا افتاده است می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و در رابطه با تعمیر جلوبندی مشاوره دریافت کنید.

 

سرویس های دوره ای کیا

 

سرویس‌های دوره‌ای کیا

 

برخی از این خدمات ماهانه و برخی به صورت شش ماهه یا سالانه هستند، زمان سرویس دوره‌ای خودروی کیا به عملکرد خودرو بستگی دارد. ممکن است مشتری درخواست بازرسی های دوره‌ای خودرو را داشته باشد و بسته به سطح استفاده از خودرو (کیلومتر)، مشخصات خودرو و زمان آخرین تعویض سرویس دوره‌ای انجام می‌شود.

 

با نزدیک شدن به تاریخ های زمان بندی شده سرویس، مالک خودرو بایستی نسبت به مراجعه به موقع برای انجام سرویس های دوره ای دقت داشته باشد تا سرویس دوره ای در زمان مشخص صورت گیرد. برخی از خدماتی که در بازدید و سرویس دوره ای خودرو به مشتریان ارائه داده می‌شود:

 

 • بررسی وضعیت موتور

 

 • شناسایی و رفع ایرادات برقی

 

 • بررسی عملکرد گیربکس

 

 • تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق

 

 • تعویض روغن موتور

 

 • تعویض روغن گیربکس

 

 • تعویض فیلترهای خودرو

 

 • بازدید باد لاستیک ها

 

 • تنظیم چرخ های خودرو

 

 • بررسی عملکرد ترمز و لنت ها

 

 • بررسی روغن ترمز

 

تعمیرات کیا

 

یکی از دلایلی که سبب اهمیت سرویس دوره ای خودرو می‌شود این است که در سرویس های دوره ای تمام ایرادات جزئی خودرو با دستگاه پیشرفته عیب یابی، شناسایی و رفع می‌شود.

 

این امر سبب می‌شود تا خودرو با مشکلات جدی مواجه نشود. توجه داشته باشید که هزینه سرویس دوره ای بسیار کمتر از زمانی است که خودرو به تعمیر اساسی نیاز دارد، در نتیجه سرویس و بازدید منظم خودرو باعث می‌شود هزینه های تعمیرات خودرو نیز کاهش پیدا کند.

 

مجتمع تعمیرگاهی شهروز

 

در مجتمع تعمیرگاهی شهروز افرادی هستند که خدمات تعمیراتی خودرو را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهند. در این تعمیرگاه کیا 0 تا 100 تعمیرات انجام می‌شود و مشکلات خودرو به بهترین شکل رفع خواهد شد، زیرا این افراد آموزش های لازم را دیده‌اند و خودروهای کیا را به خوبی می‌شناسند، بنابراین انتخاب این تعمیرگاه انتخاب مطمئنی به نظر می‌رسد.

 

همان‌طور که گفته شد، تمامی افراد شاغل در تعمیرگاه کیا آموزش دیده‌اند. پس دیگر نگران روند تعمیر خودرو خود نباشید زیرا مجتمع تعمیرگاهی شهروز خدمات خود را گارانتی می‌کند و بالاترین کیفیت را در فرآیند تعمیر خواهید دید.

 

یکی از مهم‌ترین مزیت های این تعمیرگاه این است که مجتمع تعمیرگاهی شهروز الویت کار خود را بر تعمیر قطعات گذاشته و در صورتی که تعمیر قطعه صرفه اقتصادی نداشته باشد قطعه را تعویض خواهیم کرد. البته می‌دانید که تعویض قطعات به خصوص قطعات خودروهای خارجی کار ساده‌ای نیست و بسیاری از تعمیرگاه‌های خودرو قادر به انجام این کار نیستند و از قطعات تقلبی استفاده می‌کنند.

 

 

از آن جایی که تامین قطعات اصلی خودروهای کیا برای مشتریان کار ساده‌ای نیست و گاهی اوقات سودجویان قطعات تقلبی را به عنوان قطعات اصلی به مشتریان می‌دهند، ما در تعمیرگاه کیا خود را موظف میدانیم تا در تامین قطعات اصلی نیز همراه مشتریان باشیم تا قطعات اصلی و با کیفیت را جایگزین قطعات معیوب کنیم. توجه داشته باشید که قطعات تقلبی ممکن است بر روی عملکرد دیگر قطعات نیز تاثیرگذار باشد.

 

 

تعمیرگاه کیا در مجتمع تعمیرگاهی شهروز از مجهزترین تجهیزات تعمیراتی خودرو بهره مند است. تعمیرگاهی که از تجهیزات به روز و مدرن برای تعمیر خودروهای مشتریان استفاده می‌کند، مسلما کیفیت تعمیر خودرو را بالا برده و تعمیرات را به شکل اصولی و دقیق انجام می‌دهد.

 

 

در صورت بروز هرگونه مشکل در خودروی خود می‌توانید با مشاورین تعمیرگاه کیا تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما به صورت شبانه‌روزی برای پاسخ به شما عزیزان در دسترس هستند؛ بنابراین می‌توانید به صورت 24 ساعته با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان مشاوره بگیرید.

 

 

هزینه تعمیرات کیا

 

ما در مجتمع تعمیرگاهی شهروز طبق نرخ اتحادیه از مشتریان هزینه تعمیرات را طلب می‌کنیم، توجه داشته باشید که برای برآورد هزینه تعمیرات کیا بایستی به تعمیرگاه تشریف بیاورید، زیرا هزینه تعمیرات در هر یک از بخش های خودرو متفاوت بوده و هزینه تعمیرات با توجه به نوع خرابی و یا تعمیر و تعویض قطعه خودرو مشخص می‌شود.

 

تعویض و یا تعمیر قطعات، ایرادات موتور، ایرادات گیربکس، خرابی در جلوبندی و … هریک هزینه تعمیر گوناگونی داشته و قبل از شناسایی ایرادات خودرو نمی‌توان مبلغی به عنوان هزینه تعمیرات اعلام نمود.

 

سخن پایانی

 

تعمیرگاه کیا آماده خدمت‌رسانی به شما در تعمیرات و نگهداری منظم خودروهای خارجی و وارداتی است. در این مطلب نکاتی درباره تعمیرگاه کیا ذکر شد که امیدواریم برایتان مفید بوده باشد، همچنین در صورتی که برای تعمیر خودروی کیا به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید می‌توانید با ما در تماس باشید.

آخرین اخبار